W związku z nadchodzącym końcem roku kalendarzowego, na sali konferencyjnej hotelu Filmar w Toruniu, odbyło się podsumowanie roku 2015.

Pozycja przedsiębiorstwa w dużej mierze zależy od jego pracowników. Nie inaczej jest w przypadku firmy Emtor, która zatrudnia łącznie ponad 250 osób w całej Polsce. Praca przedstawicieli handlowych, załogi centrali, oddziałów oraz wszystkich mechaników i serwisantów, zaowocowała  tym, że 2015 rok zakończył się pomyślnie.

Ten rok, to okres pełen sukcesów i nagród. Firma Emtor otrzymała kilka wyróżnień, w tym: Złoty Certyfikat Rzetelności, Medal Europejski, Certyfikat Jakości Biznesu „ Przedsiębiorstwo Fair Play” oraz Brązowy Laur. Nastąpiła również duża zmiana wizerunkowa w Internecie, a także ukłon w stronę Klientów, dla których stworzyliśmy nową, bardziej funkcjonalną stronę internetową. Nowa strona zawierać będzie aktualne wiadomości firmowe, produktowe i serwisowe.

Podczas spotkania Wiceprezes, Katarzyna Holc, przedstawiła krótkie podsumowanie tegorocznych wyników oraz ujawniła plany rozwoju firmy na rok następny. Na zakończenie spotkania, wręczone zostały dyplomy dla zasłużonych pracowników, m.in za sprzedaż usług serwisowych, za wkład w rozwój firmy oraz za sprzedaż wózków widłowych.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć.

Wszystkim Klientom dziękujemy za współpracę i życzymy równie udanego 2016 roku.


Created 23-12-2015