Maszyna taka jak wózek widłowy elektryczny musi być wykonana z wyjątkową dbałością o szczegóły, tylko z najlepszych części i materiałów. Pracę, jaką będzie wykonywać podczas okresu swojej żywotności, zdecydowanie można zaliczyć do kategorii tych ciężkich. Z jednej strony jest to zaleta, która sprawia jednak, że maszyny mają swoją cenę. Jeżeli nie uśmiecha nam się płacić dużych pieniędzy za nowy sprzęt, warto skorzystać z naszej oferty, w której posiadamy używane wózki elektryczne czołowe.

W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że elektryczny silnik, w który coraz częściej wyposażane są wózki widłowe, nie umniejsza w żaden sposób takiej maszynie. Elektryczne pojazdy używane z silnikiem zasilanym prądem to bardzo popularna praktyka, która ma wiele zalet. Wózki elektryczne czołowe najczęściej posiadają szereg funkcji, takich jak kilka programowalnych trybów pracy, bieg pełzający, pracę w trybie start/stop czy automatyczny hamulec. Wózki widłowe elektryczne używane do dźwigania palet oraz innych towarów nie są także słabsze. Podnośniki osiągają porównywalne moce, co te zamontowane w maszynach z silnikami spalinowymi. W zależności od modelu nie różni się również wysokość podnoszenia.

Dodatkowo wózki elektryczne czołowe zostały wyposażone przez producentów w szereg specjalnych udogodnień dla kierowców, jak m.in. w ergonomiczne instrumenty sterowania, łatwy w obsłudze panel kierowniczy czy komfortowe stanowiska. Dzięki nim nawet wielogodzinna praca przy rozładunku będzie mniej męcząca i zdecydowanie bardziej wydajna. Nie jest powiedziane, że używane wózki elektryczne czołowe muszą być gorsze od nowego sprzętu, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu emtor.pl, gdzie sprzedajemy świetnie zachowane maszyny, których stan jest bardzo dobry, a to wszystko w konkurencyjnych cenach. Ogłoszenia można przefiltrować ze względu na rok produkcji oraz udźwig.