Wybór używanego wózka widłowego może okazać się strzałem w dziesiątkę, który pozwoli zaoszczędzić nawet połowę kosztów, dlatego zachęcamy do skorzystania z ofert przygotowanych specjalnie dla Państwa.

Wózki używane widłowe oferowane przez naszą firmę to produkty, które firma Emtor posiada pod swoją opieką od momentu wyjścia z fabryki do momentu sprzedaży klientowi końcowemu. Są to głównie wózki, które wracają z wynajmów długo- lub krótkoterminowych, będące pod stałą kontrolą serwisu mobilnego, serwisu bateryjnego oraz inżynierów. Przed zakończeniem wynajmu używane wózki widłowe przechodzą kompleksowy przegląd warsztatowy w celu zdiagnozowania ewentualnych usterek, bądź aby wymienić wyeksploatowaną część.

Wózki używane widłowe — dla wymagających osób

W centrali spółki, w nowoczesnej hali warsztatowo-magazynowej, posiadamy doskonale wyposażony warsztat wraz z profesjonalną lakiernią, pozwalającą na znakomite przygotowanie wózka, spełniając jednocześnie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Używane wózki widłowe wyglądają i funkcjonują dzięki temu niemal jak nowe, lecz ich cena jest znacznie niższa. To doskonały wybór zarówno dla profesjonalnych przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Polecamy zapoznać się z naszą ofertą.

Oferowane przez nas wózki używane widłowe przygotowane są według dwóch kategorii: Gold i Silver