Emtor jako firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w serwisowaniu wózków widłowych może zaoferować Państwu dostęp do wysokiej jakości oryginalnych części zamiennych i pełnego pakietu usług serwisowych. Zajmujemy się kompletną naprawą wózków widłowych — prowadzimy zarówno serwis wózków widłowych, jak i wykonujemy przeglądy techniczne. Naprawy wózków widłowych przeprowadzane są przez wykwalifikowanych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem na terenie całej Polski. Nasze oddziały mieszczą się m.in. w Krakowie, Warszawie oraz we Wrocławiu.

 

Naprawiamy wózki widłowe od różnych producentów. Serwis dotyczy urządzeń:

  • spalinowych,
  • elektrycznych.
     

Zapewniamy szereg specjalistów, którzy szybko i kompleksowo zajmą się serwisem sprzętu naszych klientów.

 

Serwis wózków paletowych i widłowych przede wszystkim nakierowany jest na potrzeby klienta, który może skorzystać z profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru wózka, a także najlepszego pakietu serwisowego. Dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania serwisem wózków Emtor posiada pełną informację o awariach i kosztach napraw.

Nasz serwis wózków widłowych może pochwalić się nowoczesnymi rozwiązaniami. Już w 2009 roku wprowadziliśmy przenośne komputery w formie tabletu PC, które stanowią nową technologię w procesie świadczenia usług i usprawniają obsługę Klientów. Serwisanci wózków widłowych otrzymują elektroniczne zlecenia pracy i mogą wystawiać potwierdzenie wykonanego przeglądu serwisowego na miejscu u klienta, który zatwierdza go, składając podpis na matrycy za pomocą pióra elektronicznego. Taki dokument jest przesyłany do oprogramowania firmy natychmiast, po czym dział administracji serwisu, wystawiając faktury, dołącza do niej potwierdzenie wykonanego przeglądu serwisowego przez klienta. Co więcej, serwisanci z dowolnego miejsca w Polsce mają możliwość łączenia się z serwerem firmy Emtor i portalem wewnętrznym Yale, dzięki czemu mogą sprawnie przeprowadzać serwis wózków widłowych, a w tym: zamawiać części zamienne, sprawować stały dozór techniczny, wysyłać zapytania drogą elektroniczną oraz otrzymywać interesujące ich zagadnienia z katalogów wózków widłowych.

 

Sprawna organizacja pracy jest kluczem naszego sukcesu. Serwis paleciaków i wózków widłowych w naszym wykonaniu przebiega bez najmniejszych problemów. Nasze usługi są najlepsze na rynku dzięki profesjonalnemu podejściu do serwisowania wózków, jak i spełnianiu wymagań klientów. Obsługa techniczna jest gotowa świadczyć pomoc przez całą dobę, dzięki czemu nie muszą Państwo martwić się o duże opóźnienia wynikające z nagłej awarii.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pakietów serwisowych.

 

W przypadku braku możliwości skontaktowania się z oddziałem lub w celu bezpośredniego kontaktu poza godzinami pracy biur do dyspozycji pozostaje linia alarmowa serwisu 24/7 – tel. +48 609 660 392