Wózki paletowe o napędzie silnikowym z operatorem siedzącym albo stojącym


Wózki paletowe w wersji z fotelem oraz stanowiskiem operatora siedzącego / stojącego do wydajnego transportu poziomego


Mała szerokość podwozia modeli z siedzeniem i modeli ze stanowiskiem operatora siedzącego / stojącego umożliwia łatwe i wygodne ustawianie, załadunek i wyładunek palet wewnątrz pojazdów ciężarowych. Te modele zostały zaprojektowane do przewożenia towarów na średnie i duże odległości zakładając, że operatorzy pracują w środowisku umożliwiającym krótkie cykle robocze i wyjątkowe poziomy wydajności.

Ustawianie boczne siedzenia w modelu MP20-30S zapewnia doskonałą widoczność w obydwu kierunkach jazdy, a konfiguracja stanowiska operatora stojącego / siedzącego w MP20T daje maksymalną elastyczność operatorowi.

Wąskie podwozie 790mm modelu MP20T jest idealne do manipulowania europaletami i jest dostosowane do układania stosów bloków

Obydwa modele opracowano do wydajnej pracy w następujących zadaniach: 

 • Załadunek i wyładunek ciężarówek i przyczep.
 • Transport poziomy na duże odległości
 • Cykle robocze wydłużone i w pracy wielozmianowej.

Cechy ergonomiczne

 • Mała wysokość schodka 285mm ułatwia wchodzenie i schodzenie.
 • Regulowany układ kierowania ze sterowaniem elektronicznym, nie wymagający dużych sił, zapewnia precyzyjne manewrowanie i sterowanie bez wysiłku ze strony operatora.
 • Wyprofilowane amortyzowane siedzenie z oparciem pleców w modelu MP20T chroni całe ciało przed drganiami a operatora przed zmęczeniem podczas długich przejazdów i prac w systemie zmianowym. Regulacja pochylenia siedzenia pokrytego tkaniną także zapewnia solidne podparcie podczas długich przejazdów.
 • Duże, o małej sile nacisku motylkowe przyciski przyspieszania sterują w modelu MP20T kierunkiem i prędkością jazdy, podczas gdy przyciski klaksonu, podnoszenia i opuszczania są dogodnie rozmieszczone poniżej uchwytu, co pozwala na ich obsługę końcami palców.
 • Kierunek jazdy w modelach MP20S i MP30S jest wybierany przełącznikiem przechylnym na pulpicie a prędkość i hamowanie są sterowane pedałem w podłodze.

Cechy wpływające na zdolność produkcyjną

 • Energooszczędne ciągłe sterowanie prędkości i redukcja prędkości podczas skręcania - dzięki zastosowaniu sterownika trakcji Combi MOSFET.
 • Automatyczne zwalnianie hamulca i system ochrony przed staczaniem się do tyłu są w platformaardzie i zapewniają bezpieczną pracę na rampach i pochyłościach oraz przy załadunku / rozładunku.
 • Tandemowe koła pozwalają na pracę z dużym zakresem obciążeń i mogą być dostosowane do różnych nawierzchni roboczych dla bezpieczeństwa pracy.
 • Na panelu przyrządów znajduje się wskaźnik ustawienia koła kierowniczego wspomagający sprawna i skuteczną obsługę.
Model Udźwig (kg) Wysokość podnoszenia (mm) AST (szerokość/długość) (mm) Pojemność akumulatora (V/Ah) Waga (kg)
MP20S 2000 120 2105 / 2300 24V / 460Ah 1070
MP30S 3000 120 2105 / 2300 24V / 460Ah 1090
MP20T 2000 120 2077 / 2277 24V / 375Ah 1100MP20-30S, MP20T - Specyfikacja techniczna