Magazyny, duże dyskonty, czy przemysłowe hale produkcyjne to miejsca, w których nie byłaby możliwa praca bez wykorzystania wózków widłowych pomagających w poziomym i pionowym transporcie ciężkich towarów. Taki sprzęt ze względu na poziom swojego zaawansowanie musi mieć swoją cenę, jednak bardzo powszechną praktyką jest kupowanie używanych wózków widłowych. Producenci mają świadomość tego, że maszyny podczas swojej żywotności będą delegowane do ciężkiej i intensywnej pracy, dlatego dbają o to, by były one jak najlepszej jakości. To właśnie dlatego ,nawet gdy sprzęt zmienia swojego właściciela po paru latach, jest nadal w stu procentach zdolny do wydajnej pracy. W naszym sklepie przyszykowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę, w której znajdziecie używane wózki widłowe w niskich cenach.

Wózki widłowe to bardzo szeroka kategoria, w której mieszczą się potężne maszyny delegowane do pracy z bardzo ciężkimi materiałami, jak również popularne paleciaki, czyli specjalne wózki ułatwiające pracę magazynierom. Wyróżniamy wózki widłowe czołowe, wysokiego i średniego składowania, te przeznaczone do kompletowania zamówień, jak i takie, które sprawdzą się we wszystkich wymienionych zadaniach. Maksymalna siła udźwigu oraz zakres wysokości, na jakie może wznieść się podnośnik, uzależniony jest od modelu wózka widłowego, jednak producenci dbają o to, aby maszyny posiadały jak najszersze spektrum zastosowań. Wózki widłowe przeznaczone do pracy w magazynach najczęściej wyposażone są w silniki elektryczne prądu przemiennego AC, aczkolwiek istnieją także większe maszyny z silnikami Diesla lub napędzane przez gaz LPG.

Wybór używanego wózka widłowego może okazać się strzałem w dziesiątkę, który pozwoli zaoszczędzić nam nawet połowę kosztów, dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty, którą przygotowaliśmy dla Państwa w sklepie emtor.pl.

Wózki używane oferowane przez naszą firmę to produkty, które firma Emtor Sp. z o.o. posiada pod swoją opieką od momentu wyjścia z fabryki do momentu sprzedaży klientowi końcowemu. Są to głównie wózki, które wracają z wynajmów długo- lub krótkoterminowych będące pod stałą kontrolą serwisu mobilnego, serwisu bateryjnego oraz inżynierów. Przed zakończeniem wynajmu wózki przechodzą kompleksowy przegląd warsztatowy w celu zdiagnozowania ewentualnych usterek i dla dokonania naprawy. 

W centrali spółki, w nowoczesnej hali warsztatowo-magazynowej, posiadamy doskonale wyposażony warsztat wraz z profesjonalną lakiernią, pozwalające na znakomite przygotowanie wózka dla wymagających klientów.

Oferowane przez nas wózki przygotowane są według dwóch kategorii: Gold i Silver